Jak się całować – pierwszy pocałunek nie musi być taki trudny

Całowanie to na pozór łatwa czynność, a jednak bardzo dużo osób zadaje sobie pytanie jak się całować. Artykuł ten przeznaczony jest dla osób które swój pierwszy pocałunek mają przed sobą, a chcą się nauczyć jak to robić krok po kroku. Opisywana metoda na całowanie zawiera w sobie pewne tajniki których nigdzie indziej nie znajdziesz. Sprawią one, że osoba obdarzona twoim pocałunkiem będzie wniebowzięta. Technikę która sprawi, że twoje pierwsze całowanie będzie jednym z najlepszych opanujesz w ciągu maksymalnie 10 minut. To wszytko za sprawą prostoty poradnika i jednej z kluczowych rad jakiej dotychczas nie spotkaliśmy w Internecie, a jest ona głównym czynnikiem wpływającym na całowanie się.

Pocałunek francuski, inaczej pocałunek z języczkiem

Pocałunek z języczkiem także nie jest czymś skomplikowanym. Korzystając z poradnika opanujesz tą Sztukę perfekcyjnie. Dla osób zadających sobie pytanie jak się całować z języczkiem jest to strzał w dziesiątkę, ponieważ poznają pewien trik na całowanie który sprawi, że naszej partnerce lub partnerowi z wrażenia aż ugną się nogi. Nie wiemy dlaczego w sieci istnieją same ogólnikowe poradniki które nie dość, że niczego nie uczą to napędzają nam więcej stresu. Z nami masz stuprocentową pewność, że nigdy więcej nie będziesz zastanawiał się jak powinno wyglądać dobre całowanie z języczkiem tylko weźmiesz się w garść i zrobisz ten pierwszy krok jakim jest pocałunek francuski.

Jak się całować

Ciekawostki na temat całowania

99% osób korzystających z naszego poradnika jest z niego zadowolona. Dostajemy wiele maili z podziękowaniami, ponieważ poprzez naukę całowania z naszej strony grono osób znalazło swoje drugie połówki! Można zatem przyjąć, że nasz poradnik połączył ze sobą ludzi w pary które kto wie – może pozostaną na długi długie lata.

Techniki całowania

Jak już dobrze wiadomo istnieją różne techniki całowania. Jedna z nich to pocałunek z języczkiem. Najczęściej widzimy go na ekranach filmowych. Specyficzny sposób okazywania sobie miłości najczęściej przez osoby zakochane. Z racji tego, że jest to poradnik dla początkujących nie będziemy przedstawiać wielu technik całowania, ponieważ chodzi o to aby dowiedzieć się jak nauczyć się całować w sposób prosty. Całowanie z językiem powinniśmy opanować z łatwością na pierwszym etapie nauki całowania, ponieważ nie różni się ona niczym innym niż pracą języka od zwykłego pocałunku.

Całowanie zależne od płci

Jak się całować z chłopakiem? W tym momencie kobieta ma troszeczkę łatwiej bo jak wiadomo to mężczyzna powinien starać się o kobietę i przejąć inicjatywę. Dlatego podczas całowania nie musisz robić nic więcej, oczywiście wskazane są takie rzeczy jak np. objęcie rękoma policzków partnera czy złapanie go za rękę. Jak całować dziewczynę? To pytanie skrywa więcej odpowiedzi niż się wydaje. Jeśli chcemy być romantyczni, a chcemy musimy poznać to co nasza partnerka lubi podczas całowania. Nie jest to oczywiste przy pierwszym pocałunku dlatego ktoś kto ma to jeszcze przed sobą nie dowie się stąd za wiele. Zacznijmy więc od tego jak się całować z dziewczyną w przypadku gdy już poznaliśmy naszą drugą połówkę. Najważniejsze co w tej chwili możemy zrobić to eksperymentowanie. Dotknij jej lewego policzka prawą ręką, głaszcz go, potem można to rozbudować o takie rzeczy jak krążenie dłonią wokół ucha. Twoje możliwości są nieograniczone, a to czy dziewczynie będzie się podobało trzeba wyczuć, np. po oddechu lub po prostu się zapytać co by chciała abyś jej robił podczas całowania.

Wszystko tkwi w psychice

Nie wolno myśleć w taki sposób jak nie umiem się całować czy nigdy się nie całowałam, a co jeśli się skompromituje? Sztuka całowania polega na pewności siebie i takim powinno się być przez cały czas. Nasz poradnik w kilka chwil ukazuje jak łatwo jest się przemóc i pokonać strach czy nieśmiałość. W tym miejscu nie damy gotowej recepty, ponieważ jest to główny wątek naszej metody która opisana jest w PDF.

3.8/5 - (59 votes)