Jak przyspieszyć okres – przyspiesz, wywołaj lub opóźnij okres

Wiele kobiet zastanawia się jak przyspieszyć okres lub jak wywołać okres. Najczęstszym powodem jest ważny wyjazd lub zaplanowana impreza. Jeśli należysz do tego grona mamy dla ciebie świetny sposób na przyspieszenie okresu. Jest to domowy sposób w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia. Żadne drogie tabletki na wywołanie okresu NIE SĄ POTRZEBNE. Wszystkie składniki jakie są potrzebne zapewne każda z nas ma w domu. Jeśli zastanawiasz się jak wywołać okres to poradnik również ci pomoże, ponieważ jest on uniwersalny i każda z kobiet może go dostosować pod siebie. Jeśli chodzi o wywołanie czy przesunięcie okresu musimy zastosować się dzień wcześniej do naszego poradnika.
Teraz prosty przykład. Jest poniedziałek, a w piątek za tydzień masz ważny wyjazd (11 dni do wyjazdu). Miesiączka wypada ci od następnej środy, a ty zastanawiasz się jak przyspieszyć okres domowymi sposobami tak aby przed wyjazdem być już po.
Teraz mamy do wyboru trzy warianty.

Jak przyspieszyć okres?

Przyspieszamy okres tak abyśmy dostały go nazajutrz czyli we wtorek. Przyjmijmy, że nasz okres trwa 7 dni, a więc jeśli okres kończy nam się w następny wtorek to mamy jeszcze 3 dni wolności.

Jak opóźnić okres?

Drugim sposobem jest opóźnienie okresu w taki sposób abyśmy dostały go po wyjeździe. Tutaj jest jednak pewien szkopuł, ponieważ możemy zrobić to na ok. 2 tygodnie.

Jak zatrzymać okres?

Trzecim wyjściem jest zatrzymanie okresu. Jest to druga najlepsza metoda (jak nie pierwsza) zaraz za przyśpieszaniem okresu, ponieważ możemy to zrobić z dnia na dzień i cieszyć się wolnością od okresu nawet do 3 miesięcy. Jedyna wada tej metody to taka, że istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo wystąpienia okresu po około jednym miesiącu.

Wszystkie trzy sposoby na kontrolowanie okresu znajdują się w pliku PDF poniżej. Żadna z nich nie jest dostępna nigdzie indziej w sieci, ponieważ są to nasze autorskie metody które działają w stu procentach dlatego serdecznie polecamy z nich korzystać.

Jak przesunąć okres

Przesunąć miesiączkę można za pomocą tabletek antykoncepcyjnych które to blokują hormony dzięki czemu można w pewien sposób kontrolować okres. Czy taki sposób jest bezpieczny dla kobiet które nie wiedzą jak opóźnić okres? Jedni uważają, że jest to bezpieczna metoda inni zaś twierdzą inaczej. Krótko mówiąc terapia hormonalna wypada zdecydowanie gorzej od naszej naturalnej, do której szczerze namawiamy.
Wywołanie okresu wcale nie musi być niemożliwe. Jak przyspieszyć miesiączkę w naturalny sposób wie już parę tysięcy Polek dzięki naszej metodzie. Nie dręcz się pytaniami co zrobić żeby dostać okres czy jak opóźnić miesiączkę i skorzystaj z naturalnej metody kontrolowania okresu.

2.4/5 - (78 votes)