Jak szybko zasnąć – zwalcz bezsenność w jedną noc

Jak szybko zasnąć – jeśli zadajesz sobie to pytanie zapewne chorujesz na bezsenność. Jest to niewątpliwie poważne zaburzenie które przeszkadza w prawidłowym funkcjonowaniu. Przygotowaliśmy specjalny poradnik dla osób zastanawiających się jak zasnąć dzięki któremu myśli takie jak nie mogę spać czy jak się wyspać znikną w mgnieniu oka. Sposobu tego nie ma nigdzie indziej w Internecie dlatego nie jest on tak bardzo popularny jak inne metody. Nie są to żadne tabletki ani inne zatruwające organizm preparaty. W poradniku zawarte są domowe sposoby na sen. Nie zastanawiaj się więcej co zrobić żeby zasnąć, ponieważ nasz poradnik jest w zasięgu ręki. Zapewniamy, że znajdują się tam najlepsze sposoby na bezsenność w sieci. Dobry sen jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania człowieka w codziennym życiu. Dlatego jeśli nie możesz lub nie wiesz jak się wysypiać będzie to dla ciebie zaskoczenie, ponieważ jest to banalnie proste.

Jak szybko zasnąć?

Dla osób które nie chcą skorzystać z naszego poradnika mamy inne metody (oczywiście działają o wiele słabiej) które każdy możesz przetestować sam. Jeśli nic nie dadzą zalecamy ściągnąć nasz poradnik z którego dowiecie się co zrobić żeby szybko zasnąć.
Metoda zmęczenia oczu. Wybieramy naszą ulubioną książkę i czytamy ją przed snem. Nie należy przy tym mieć włączonego światła w pokoju – wystarczy zapalić lampkę nocną. Następną metodą która zapewni spokojny sen jest nasza wyobraźnia. Myśl jak najwięcej oczywiście o rzeczach pozytywnych. W ten sposób zmęczysz szare komórki co spowoduje zmęczenie ciała oraz szybki sen. Teraz z kolei rzecz której nie wolno robić. Absolutnie nie należy wstawać z łóżka. W ten sposób dasz do zrozumienia swojemu mózgowi, że czas snu się zakończył. Następną czynnością której nie powinniśmy robić to zapalnie światła, chyba wiadomo dlaczego. Powyższe sposoby na zaśnięcie dają średnie efekty dlatego trzeba spróbować ich wszystkich zanim sobie odpuścimy.

Budzenie się w nocy

Jeśli już znaleźliśmy sposób na sen, ale dręczy nas zespół niespokojnych nóg czy inna przypadłość która sprawia że budzisz się w nocy zalecamy ściągnięcie naszego poradnika lub przestrzeganie higieny snu.

Bezsenność w ciąży

Jesteś w ciąży i ciągle mówisz sobie nie mogę zasnąć?
Często występuje w trzecim trymestrze. Cierpi na to 70-90% kobiet. Przyczyną tego (o podłożu psychicznym) jest strach. Im bliżej porodu tym większy strach, jest to naturalne. Milion myśli lata w twojej głowie dlatego nie możesz spać w nocy. Drugą przyczyną jest dyskomfort związany z ciążą. Wielki brzuch sprawia, że nie możesz wygodnie ułożyć się do snu. Istnieje jednak dieta która pozwoli ci nie myśleć ciągle w sposób co zrobić aby szybko zasnąć. Ostatni posiłek powinien być lekkostrawny, zjedzony nie później niż 2 godziny przed snem. Kolacja powinna w większości składać się z węglowodanów oraz białka. Tłuszczu należy unikać.

Jak szybko zasnąć – zwalcz bezsenność w jedną noc
4.3 (86%) 40 votes